[]

bekçiye neden silah veriliyor?

bir durum varsa polise haber vermesi gerekmez mi?
 
Bekçi neden var daha isabetli olmaz mı


  • Ufuk  (03.02.20 20:12:09) 
Muhtemelen iktidar zayiflamaya basladigi icin zir cahil adamlara yetki ve silah veriliyor. Yoksa olayin hukuka veya asayise bir katkisi yok.


  • fortisvita  (03.02.20 21:16:37) 
oy vermeyen kesimin vergilerini oy verecek kesime aktarmak da sebeplerden biri olsa gerek. senden alıyor olası kötü bir durumda kendisini minnet duygusu ile savunacak bir ordu yaratıyorlar kolayca. ceplerinden çıkan bir şey de yok. 80 milyon keriz olarak havuza sürekli akıtıyoruz. adamlar vergi geliri nereye gidiyor diyene soysuz diyecek kadar yüzsüzleşti artık.


  • n62  (03.02.20 22:36:07) 
silah meselesinden önce sormamız gereken esas soru bekçiler neden var olmalı +1

yalnız bununla birlikte bekçilik meselesinde biraz da isme takılıyor sanki insanlar. yani "polis" olunca gerçek bir yeterliliğe, bilgi ve birikime, donanıma sahipmiş gibi silah kullansın, müdahale hakkı olsun her şey tamam ama bekçi olunca herkes burun kıvırıyor. bir aralar da bu bekçiler gibi önüne geleni polis yapmışlardı. bir farkları yok yani.
  • hadsafhada  (04.02.20 05:41:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.