Uçağa Binerken Alkol Ya da Xanax Almak

Felaket derecede uçak korkum var. Sadece Kıbrıs'a askere gidip gelirken mecburiyetten bindim. Onda da inip gitmeyecektim kaçacaktım. Korkumu hiç yenemedim. Kendimi çok kastım. Ter su içerisinde kaldım, kalp krizi geçirecektim neredeyse. Ellerimi ve ayak parmaklarımı çok sıkmıştım. Nefes almayı unutmuştum. Giderken cam kenarı gittiğimde daha çok sarsıntı yaşadığımı ve korktuğumu hatırlıyorum. Dönüşte koridor ve kötü hava koşullarındaydı ama daha az sıkıntı yaşamıştım. Kazakistan'da dönemlik güzel paraya bir iş buldum. Bu sefer yaklaşık 6 saatlik uçuş yapacağım. Kara kara düşünüyorum iki gündür. Alkol almayı düşünüyorum da bu sefer kusmaktan korkuyorum. Xanax alsam daha mı iyi gelir? Bu arada uçakların çalışma prensibi, güvenliği ile ilgili yüzlerce video izledim fayda etmiyor. Uçak korkusunu yenen varsa tavsiyelerine açığım.

Bileti koridora al, alisacaksin. Bence bine bine yenebilecegin bir korku bu.
Su ilaci al diyemem, ama seni uyutan bir ilac alirsan rahat edersin. Daha once denedigin, bildigin bir ilac al.
Gecmis olsun.
  • ebabil curnatasi  (03.02.20 06:54:54)
ucagin onu daha rahattir, yani arka kisimlar nispeten turbulansi daha fazla hissettirir.

ucaga binmeden iki kadeh sarap ama sadece iki daha fazla degil, kirmizi beyaz farketmez.

binene kadar rahatlatir, ucakta da iki tane bir yemek oncesi bir tane de yemekle...sonrasi uyku ohhhh

bi bakmissin ucak inmis, yandaki seni durduyo beyfendi izin verir misiniz diye:)
  • cairo  (03.02.20 09:47:03)
alkol derde devadır

  • kleider  (03.02.20 11:25:44)