[]

KPSS'ye 5 ay kala nasıl çalışılır?

Merhaba arkadaşlar,

Hiç gönlüm olmamakla birlikte çevremin baskıları sonucunda KPSS' ye hazırlanmak zorundayım. İşsiz olduğum için herkes KPSS'ye gir, KPSS' ye gir diye baskı yapıyor. 2018' dekine girmediğim için bayağı tepki gördüm, sanki tek giren benim de çok istediğim bir yeri tutturacak bir puan alacağım. Kimse bu sınava milyonlarca insanın girdiğini, sanki başka bir yer olmazmış gibi KPSS' yi takıntı haline getirdiklerini ve herkesin hayalindeki tipik gişe görevlisi pozisyonlarına alımların artık fazlasıyla azaldığını ve o pozisyonların çoktan reserved edildiğini düşünmüyor.

Her neyse şunun şurasında 5 ay kalmış, içimde hiç istek yok, çünkü artık sıkıldım kağıt, kalemden. Ama çalışmak zorundayım sınava. 5 ay kala sizce nasıl çalışmalıyım? Hangi yayınları önerirsiniz? Günde kaç saat çalışmalıyım? Sayısalım pek iyi değil, onun üzerinden nasıl geleyim sizce? Sorular sorular sorular... Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim.

 
çıkmış soru ve deneme sınavı çöz. alanından kazanamasan da polislik için falan 70 alsan yeterli.


  • diffarentiationation  (02.02.20 22:32:12) 
Youtubedan konu dinleyebilirsiniz, günde 5-6 saat çalışmadan olmaz diye düşünüyorum, çok verimli çalışabiliyorum diyorsanız daha az da olur tabi. Pegem, benim hocam, yargı gibi kaynaklar iyi, bol soru çözün, deneme çözün. Her gün düzenli çalışarak yapılabilecek bir şey, matematiği de her gün düzenli konu ve soru şeklinde halledebilirsiniz zamanla.


  • bitse de gitsek  (03.02.20 15:03:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.