not alabileceğim yeme içme takip uygulaması.

vücudumun bazı bölgelerinde (sırt ve ense gibi) yeme içmeyle anlık çıkabilen sivilceler var. 6 sene roaccutane tedavisi gördüm geçmediler. alerji testi oldum bir şeye alerjim çıkmadı. ama var belliki. 10 seneyi aşkın süredir devam ediyor. bu durumu takip etmek amacıyla yeme içme takip uygulaması arıyorum, onlarcasını denedim fakat aradığımı bulamadım. istediğim şey tam olarak şu;

02.02.2020;

mercimek çorbası, filtre kahve, ceviz, ev yapımı kek, kahve, xxx, xxx ,xxx
durum: normal

03.02.2020;
tarhana çorbası, sütlü kahve, xxx ,xxxx ,xxxxx
durum: sivilcelenme başladı.

yukarıdaki gibi notlar alabileceğim bir uygulama lazım ki bu sivilceleri yaratan kaynağı bulabileyim.

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

fittingo.com ayrıca yazdıklarınızın kalorilerini de hesaplıyor.

  • Cookie  (02.02.20 21:19:51)
Hocam 20 yıldır bende de var. Belliki zaten rocatun kullanacak kadar sorunun varmış. Ben hiç kullanmadım. Ergenlikte gibi sivilcelerim yüzümde çıkmıyor artık ama tek tük hala çıkar.

Omuz ense ve sırt hiç bir zaman tamamen geçmedi. Bazen hiç çıkmadığı dönemler oldu bazen arttığı dönemler. Bunun yedigin o yazdığın yemeklerle ilgisi yok. Yemeklerle ilgisi olması için istisnasız hergün cips kola çikolata vs Yemen gerek.

Ben sarışınım. Omuzlarımda kırkızı kırmızı benekler vae mesela şu an. Geçmiyor. Alıştım. Doktorlara bende gittim senin gibi.
  • sorularimicinfeykhesap  (02.02.20 21:48:16)
Myfitnesspal var kalorilerini de hesaplayabilirsin yag oranlarini vs de.

  • hindistan cevizi  (02.02.20 21:53:21)