[]

youtube liste dışı video telif hakkı

liste dışı videom bloklanmış coldplay şarkıları yüzünden. ne yapabiliriz nir itiraz yolu vs. var mı? videolar liste dışı zaten bir kazanç yok ki. ayrıca aynı şarkılar bir başka videomda da vardı tertemiz yüklendi mesela. nasıl oluyor bu işler?
 
Youtube studio da videolar sekmesini açın. Orada görünürlük kısmında Video engelli gözüküyorsa; ayrıntıları göster diyerek hangi şarkıların telif yediğini görebilirsiniz. Kırmızı noktalı şarkılar, Videonun görünürlüğüne etki edip engelletenler. Kırmızı renkli olanlar için şarkının sesini kapat diyerek, o şarkının çaldığı esnada komple sesi kapatabilir, ya da sadece şarkının sesini videodan çıkartabilirsiniz (beta)


  • feel the blanks  (02.02.20 15:03:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.