veri kurtarma

bilgisayarda silinen verileri kurtarma alanında bildiğiniz iyi bir firma ya da bu işi şu çok iyi yapar dediğiniz birileri var mı acaba? silinen dosyalar çok çok önemli ne yazık ki...

çeşitli programlar denedik ama olmadı, bilgisayarcının denediği programlardan biri de bu mu diye soracağım, teşekkürler

  • tekilabambam  (01.02.20 17:37:29)
easeus evde kendi yapabileceğiniz şey. Ama harddiskte somut bir bozukluk varsa denemeyin direkt bir profesyonele verin.

Eminim Türkiye'de iyi şirketler vardır ama eğer çözülmezse Amsterdam'da Seagate'in laboratuvarı var. 600€'ya çözüyorlardı. Çok önemli veriler için küçük bir para.(şirket verisi falansa)

www.seagate.com
  • nhk ni youkosu  (01.02.20 17:38:22 ~ 17:38:43)
programlar aynı işi yapıyor genelde. ben fark görmedim hiç. diskte kırılma filan varsa kurtarma işini yaparız diyen firmalar da iş yapamıyor genelde. sadece silinen veriler varsa o durumda herhangi bir lisanslı veya ilaçlı program iş görür.

  • virvirvir virvirvir  (01.02.20 17:53:50)
4-5 yıl önce başıma gelmişti. Harddiski aldığım firma, İstanbul'da Gold Bilişim ve Kayseri'de Frekans Bilişim adlı firmaların en iyisi olduğunu söylemişti. Kayseri'de yaptırdım, o zaman 300 GB civarı veri için 250 dolar ödemiştim.

  • yazarcik  (02.02.20 22:54:46)