Meme Kanseri/onkolog tavsiyesi (Istanbul)

Ameliyat Olan teyzeme kemoterapi yapilmasi icin iyi Bir onkolog ariyoruz. Devlet hastanesinde calisan iyi Bir Doktor var mi tavsiye edebileceginiz

doktorsitesi,doktortakvimi gibi siteler üzerinden araştırın hocam.hakkında çok fazla olumlu yorum yazılan doktorlara bakın.

  • soru icin geldim  (30.01.20 22:27:35)
geçmiş olsun cerrahpaşa'da(eğitim ve araştırma hastanesi) fark ödeyip profesörlere muayene olabilirsiniz.

ikinci olarak geçen gün biyopsi için gititm cerrahpaşaya(annem için) orada evrak işlemlerini yaparken radyoloji bölümünde 2 3 banko gezdim. insanlar randevu almak için gelmiş, oradaki memurlar, eylül ayına randevu verebilirim, aralık ayına randevu verebilirim tarzında şeyler söylüyordu. yani var sen durumun vahametini düşün. 9 ay sonraya randevu veriyolar ve benim gördüğüm bu insanların çoğu kanser hastasıydı.

işte bu yüzden süreci hızlandırmak adına diyorum ki, fark ödeyip profesörlere muayene olun, o zaman bütün herşey hızlanıyor.

devlet hastanelerinin de durumunun pek farklı olacağını sanmıyorum ama yanılabilirim de.
  • hem şişko hem deli  (30.01.20 23:31:06 ~ 23:31:54)
Annem 2 sene evvel çapa'da ameliyat oldu. Meme cerrahı bölümünde salman bey çok iyidir ama onkolog değil. Bağcılar araştırmada onkolog serkan doktor vardı ama adamın tayini çıktı. Sadi konuk araştırmaya bakabilirsiniz. Orası da iyi diye biliyorum ama direkt isim bilmiyorum.

  • makarnacanavari  (30.01.20 23:50:44)
cerrahi onkoloji uzmanı Sn Hasan Karanlık iyidir. boş zamanını yakalarsanız bir bakarsa iyi olur.

  • Tears of Devil  (31.01.20 01:21:01)