[]

Hediye kitap tavsiyesi

Son dönemde çıkmış etkileyici bir kitap ismi alabilir miyim. birine hediye edeceğim de. kendi okuduklarımdan olmaz, çünkü çok alakasız şeyler okuyorum.
roman olabilir, bilgilendirici keyifli bir kitap olabilir. hediye edeceğim kişi duygusal biri. o yüzden etkileyici olması mühim. örneğin jack london beni çok etkilemişti. gibi. gönül meselesi değil o yüzden aşk romanı olmasa da olur. son 2-3 yıl içinde çıkmış olabilir. 
Bence Şibumi çok etkileyici bir kitap.


  • Alyoşa  (30.01.20 19:28:35) 
Şibumi fena kitap degil de son 2 3 yılda cikmadi zaten. Son 2 3 yil zorunlu degilse duygusal biri icin Tezer özlü diyorum ben cocuklugun soguk geceleri.


  • hindistan cevizi  (30.01.20 19:58:14) 
Nermin Yıldırım Unutma Dersleri
Sinem Sal Dak
Eskilerden bir tane koymak için Yenişehirde Bir Öğle Vakti
  • kaset  (31.01.20 09:01:41) 
zeynep kaçar kabuk


  • kablelvuku  (31.01.20 09:06:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.