[]

CC kremde son kullanma tarihi

maybelline'in bi cc kremini aldım. batch code'a göre 2017 kasımında üretilmiş. yani kasım 2020'ye kadar raf ömrü devam ediyor. fakat ben bu ürün artık devam etmiyor diye bulduğum gibi 2 tane alayım dedim. 1 tüpü anca zaten kasıma kadar bitiririm muhtemelen. ama ikinci tüpü kasım 2020'den sonra açıp birkaç ay daha kullansam bir şey olur mu? bunların ömrü açıldıktan sonra 1 yıl sanırım ama o açılma işini 3 yıllık raf ömründen sonra yapınca bir şey olur mu anlamadım.
 
Sorun olacağını sanmıyorum. Raf ömrü 2018'de biten ve hala kullandığım fondötenler var, sorun yaşamadım hiç.


  • whyamy  (30.01.20 17:36:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.