[]

İstanbulda İcradan - Gümrükten Panelvan Almak

nasıl oluyor bu işler gidip yerinde görmek yada yasal süreç çok kısa bilgi verebilir misiniz.
 
aracı çalıştırma ve kontrol etme gibi bi hakkınız yokmuş almadan önce. parça vs çalınma durumu olabiliyormuş. (araç değil ama bigisayar harddiski için birebir şahit oldum) ayrıca ev ve özellikle araç ihalelerinde mafya oluyormuş. yedirmeyebilirler yani size.

bu şekilde icralık mal ihaleleri ile uğraşan birinden duymuştum.
  • elorelia  (30.01.20 16:06:39) 
çantacılar var o işlerde yedirmezler sana bana.


  • illegalstar  (30.01.20 16:48:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.