Dizi bulmaca

Bir dizi vardı aklıma gelmiyor. Lütfen yardımcı olun gece gece kafayı yiyeceğim.
Aklımda kalanları yazıyorum.
1. Olaylar sanki terapi merkezi gibi bir yerde başlıyordu.
2. Esas kıza dokununca, esas kızla dokunanın gücü yer değiştiriyordu(evet bilim kurgu)
3. Esas oğlan olayların farkında değildi. Küçükken onun içine/beynine yerleşen ve onun bedenini kullanan başka bir özel güçlü kişi vardı. Esas oğlan bunun farkında değildi. Hatta bu kişiyi bir arkadaşı olarak görüyordu. Sokaklarda yaşayan bir kadın.
4. Esas oğlanın peşinde birileri vardı. Tam onu yakalamaya geldiklerinde, esas kızla esas oğlan birbirine dokundukları için yanlışlıkla esas kızı alıyorlardı.
5. Bu esas oğlanın içindeki kişi en son başka birinin içine kaçıyordu. Böyle büyük şekilsiz pislik bir torba gibi görünüyordu.
6. Bir de arafta kalmış biri vardı sanki. Bu adam yıllardır bir hayalde yaşıyor her gün aynı şarkıyı dinliyor, takım elbiseli oturup aynı yemekleri yiyordu. Sonra yanına biri geliyordu.

Hatırladıklarım bu kadar. Ne olur bulun şunu:) teşekkürler

Legion

  • parrot  (30.01.20 07:06:30)
bu kadar şeyi hatırlayıp adını hatırlamaman muhteşemmiş :D

  • akıllıbıdık  (06.02.20 18:17:42)
@akıllıbıdık, evet ya çok ilginç bir deneyimdi.

  • cahs  (11.02.20 00:23:57)