[]

Hayat ve Tamamlayıcı Sigorta

Arkadaşlar, kendim, 3 yasindaki kizim ve esim icin tamamlayici, kendim icin de hayat sigortası yaptiracagim.

Nelere dikkat etneliyimy? Tamamlayıcı icin yenileme garantisi olmasi gerektigini biliyorum. Baska neler olmalı? Hayat sigortasi icin de gecerli.

Bana bir şey olursa ailen mağdur olmasin. Hicbir birikimim, dikili agacim yok çünkü. Onlari garanti altina almak istiyorum.

 
tamamlayıcıda yenileme garantisinin bir önemi yok çünkü kullandıkça fiyat artıyor.
500 tl ile başlayıp 1000, 2000, 3000 diye gidiyor. bütçeni aştıktan sonra yenileme garantisinin anlamı yok.

hayat sigortası için şartlara bakmanız lazım. benim şu an 500 bin pound'luk bir sigortam var misal ama kaza sonucu ölümü vs kapsıyor. trafik kazasını suçsuzsam kapsıyor. bin tane klozu var hepsini okudum ama aklımda kalanlar kadar işte..
  • ozdek  (30.01.20 00:25:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.