[]

Eski aile albümünü internete koymak istiyorum

Yaşlı aile üyeleri de baksın diye, en uygun çözüm google photos mudur başka alternatif var mıdır?
Bir de soy ağacı yapılabilecek bir site varsa tamamdır 
Google fotoğraflarda paylaşılan bir albüm oluşturup oraya yükleyebilirsiniz.

Diğer soru için bilgim yok.
  • John Bloor  (29.01.20 13:33:10) 
Google Fotoğraflar gayet uygun,

Soy ağacı için ben www.familyecho.com kullanmıştım, şekil şukul arıyorsan ayrı tabi, yanlış bilmiyorsam bir standardı vardı bunun yani xml olarak indirip başka yerlerde açabiliyorsun, muhtemelen microsoft visio'da harikalar yaratılabilir.
  • atom karincanin torunu  (29.01.20 13:59:11) 
Kod yazabiliyorsanız geçenlerde şöyle bir şey okumuştum, belki fikir verir:

labs.tomasino.org
  • plutongezegendegilmi  (29.01.20 14:15:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.