İngiliz'den Özel ders

Selamlar herkese,

Anadili İngilizce olan birinden kısa süreli özel ders almak istiyorum.

İngilizce seviyem: IELTS: 6. Hedefim 6,5-7 seviyelerine getirmek.
Amacım: Sınava hazırlanmak değil, Mart ayında İngiltere'ye gidiyorum ve native İngilizlerle muhatap olduğumda yaşadığım afallamadan kurtulmak istiyorum.

İnternette çeşitli sitelerde ve sahibinden.com'da araştırdım fakat ne yazık ki aradığımı bulamadım.

Bilgisi olan/ daha önce tecrübe eden varsa, deneyimlerinizi aktarırsanız çok memnun olurum.

Amerikalı bir arkadaşım türkiye'de ingilizce dersi veriyor. düşünürsem bi sorayım konuşun? istanbulda.

  • mg3929  (29.01.20 11:59:35)
@mg3929 Çok teşekkürler, memnun olurum. Ne kadar daha burada kalacak ve fiyat bilgisi de iletebilirseniz sevinirim. Ben haftada 3-4 saat olmak üzere Mart ortasına kadar devam etmeyi hedefliyorum. Dilerseniz ekşi'den veya buradan özel'den de paylaşabilirsiniz.

  • bfm  (29.01.20 12:03:56)
Özel dersten bağımsız olarak şunu söyleyeyim. İngiltere'ye bu halinle gittiğinde bile o afallama birkaç hafta sonra aşılıyor. Bizim öğrendiğimiz İngilizce günlük konuşmadan biraz uzak. Günlük konuşmalara alıştığında artık afallamıyorsun.

  • himmet dayi  (29.01.20 12:04:03)
Selam, 2018 Nisan'da tasindim ben Londra'ya.

Yerinde olsam gelmeden Ingilizcemi gelistireyim diye dusunmem, gel gor basla. Biraz zamana birak.
Ielts 6, burada gunluk hayatta hic bir karsiligi olmayan bi rakam. Zaten gelmissin biliyorsun, o yuzden ielts puanini baz alma. Ofisteki bir cok arkadasin onune Ielts koysam 4 ya alir ya alamazlar. Ingilizce bilgisi degil, sinav stratejisi gerektiyor cunki.
  • try again fail again fail better  (29.01.20 14:19:46)
@try again fail again fail better, fikir için teşekkürler. Ben IELTS'e girmeyeceğim zaten, sınav bazlı bir hedefim yok. İngilizce seviyemin az-çok tahmin edilebilmesi adına belirttim onu. Çok zamana bırakabileceğim koşullarda değilim şu an için; iş gezisi ve kısa sürede çok şey anlamam önemli orada olduğum müddette.

  • bfm  (29.01.20 15:34:52)