En iyi yumurta sahanını arıyorum

Evde bi iki teflon vs. bi şeyler var ama bi süre sonra soyuluyor yapıştırmaya başlıyor yapısı gereği. Granit, titanyum, şu bu bin türlü malzeme var piyasada ve hangisi sağlıklıdır, hangisi teflon gibi bir süre sonra tü kaka olacak bilemiyorum.

Kaplama olmayan ve yapıştırmayan, uzun yıllar kullanabileceğim bir kahvaltı arkadaşı arıyorum.

Direkt bağlantı paylaşabilirseniz harika olur, öteki türlü de ben şu markanın bu tavasını kullanıyorum derseniz de kabul :)

Yapışmaz olmasını sağlayan şey kaplama zaten.

Hepsi aynı bokun laciverti. Bir sürü öneri gelecek, yok şöyle memnun kaldım, yok şöyle süper. Hepsi aynı terane.
  • baal  (29.01.20 09:39:33)
yapışmaz olursa kaplama olması kaçınılmaz. maalesef onları kullanırken çok titiz olmalısın. yoksa uzun süre gitmez ve yapışmaz özelliğini yitirmeye başlar. mis teflon yapışmazım vardı pankek yapacam diye anasını ağlattım. tavsiyem seramik al en ucuzları. en azından farklı şeylerde kullanmaya müsait değil. teflon alırsan muhtemelen başka işlere de koşturursun onu.

  • for day to break  (29.01.20 10:36:12)
en güzel granit kaplamada oluyor. seramik de çok iyi ama fazla çıtır yapıyor hemen yanıyor kenarları.

  • theseachange  (29.01.20 11:25:49)