[]

14 şubat başlığının düşündürdüğü

selamlar

sözlükte dolaşırken "14 şubat para tuzağıdır diyen insan" diye bir başlık gördüm. entriler genelde "sevgilisi yoktur", "sen bunu sevgiline söyle de gör noluyor" minvalindeydi.

benim de aklımda şöyle bir soru uyandı:

bu 14 şubat türü günlerdeki beklenti genellikle kadından erkeğe doğru bir beklenti mi oluyor? mesela "14 şubat'ta bana hediye almadın" diye trip atan erkek var mı?

 
var


  • nahtoderfahrung  (28.01.20 17:18:32) 
Ben hayatımda hiç görmedim, bana göre yok.

Hayatım: 32 sene.
  • işimdeyim gücümdeyim  (28.01.20 17:26:53) 
ben de görmedim, genelde kadına hitap ediyor


  • gazozailacatmauzmani  (02.03.20 09:03:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.