[]

Aydın'da nereden ev tutulur?

Aydın'ı hiç bilmiyorum. Merkezde 1+1 ev tutmam lazım. temiz, nezih mahalleler hangileridir? Aydın'da oturmak için en güvenli ve ideal bölge neresidir? Şimdiden teşekkürler.
 
Cumhuriyet Mah., Efeler Mah. -özellikle üst Efeler-, Mimar Sinan Mah. -burası merkez ilçede fakat nispeten daha uzak diğerlerine göre-, Kurtuluş Mah. sayılabilir..


  • herifbismisresmen  (28.01.20 17:26:10) 
Mimar Sinan


  • rosey  (28.01.20 23:33:18) 
Teşekkürler.

Üst Efeler derken nereyi kastediyorsunuz? Adnan menderes üniv. civarını mı?

Mimar Sinan mah. çok büyük. Mimar Sinan bulvarı civarını mı kastettiniz?
  • burasi kasiyo msn var mi  (29.01.20 11:31:46) 
Universite civarı değil, Kaymakamlık tarafında kalan yani yolun üstünde kalan Efeler Mahallesini kastettim.


  • herifbismisresmen  (29.01.20 12:17:40) 
güvensiz bölgeleri sayayım nereye gidiceksin düşünebilirsin
-ılıcabaşına sakın
-orta mahalle çok tehna
-telli dede tarafı mahallede kapılar açık sokak bomboştur

en güvenli bölge
yedieylül mahallesi,yedieylül mahallesi,efeler mahallesi,cumhuriyet mahallesi tarafları biraz daha insan kaynar ama kalabalık yerlerde 1+1 bulur musun bilmiyorum eğer ev düşünüyosan senin için tutabilirim belki yanımızda var ve bi üniversiteli arkadaşımın kaldığı yer vardı orayı severmisin bilmiyorum ayrıca 1+1 değil aklında olsun tehna yerlerde daha çok oluyor dediğin orta mahalle tarafları diye biliyorum. :)
  • Efespilsen  (10.04.20 18:18:11 ~ 18:23:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.