[]

Öabt matematik - Gaza ihtiyacım var

Selamlar.

2016'da kpss ye girip alan sınavında (öabt) baktırdığım için atanamamıştım. Arasdan dört yıl geçti ve ben korkumdan tekrar sınava girmedim. Bu sene tekrar hazırlanıyorum sınava, ilk iki sınavı hallederim iyi kötü ama öabt'den hala çok korkuyorum. Yani iki buçuk aydır çalışıyorum, Fonksiyonlar, türev, limit çalıştım. Bugün bi deneme sınavına girdim ve sorulara bön bön baktım. Yirmi dk sonra da sınav salonunu terkettim.

Sorum; sınava yedi ay var ve sizce dört yıllık lisans müfredatını yedi ayda halledebilir miyim? Üniversitede iyi bir öğrenci değildim ve neredeyse hiçbir şey öğrenmediğimi görüyorum. Sizce olur mu?

 
Baktırdığım = batırdığım


  • epistemic_regress  (27.01.20 22:38:50) 
Yani genel kültürden falan yakınsaydınız anlardım ama kendi alanınızdan yakınıyorsunuz. Ne diyebiliriz ki? Matematiği 16 yıllık eğitim hayatınızda halledememişseniz şimdi nasıl bir dokunuş bekliyorsunuz ki bizden?


  • ruhen hastayim ben  (27.01.20 22:49:32) 
16 yıldan bahsetmiyorum, lisans eğitimim kötü diyorum.


  • epistemic_regress  (27.01.20 22:53:53) 
TUS'u geçemeyen doktor gibi düşün.


  • epistemic_regress  (27.01.20 22:55:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.