[]

Tv yenilemek istiyorum.

Hala tüplü tv lerden var odamda ve artk LCDye geçmek istiyorum. Alacağım tv için ayırdığım bütçe 2 bin tl, düşündüğüm marka samsung ama baktığımda tabii ki daha farklı malları satmaya çalışıyorlar, grundig gibi , lg gibi. Benim de bunlar hakkında fikrim yok.

Öyle youtube a bağlansın, google açsın gibi, tv den fazla özellikler peşinde değilim. Oda tv si olsun işte. Uydu kanallarını göstersin. Ne çok büyük Ne çok küçük olsun. İlerde belki d smart kurabilirim. Bide ayda yılda 1 kere yaptıım şey, flaş imi bağlayarak film izlemek ya da doğrudan dvd den izlemek. Bu özelliklere sahip bir tv markası?

Not. Çok uzattım biliyorum ama )( şeklinde olan yani içe bükülen tv lere sınır oluyorum. Ve de tv yi duvara asacağım, yani iç bükey vs olmasın. Normal tv ye benzesin ve de tv işlevi görsün, diğer işleri telefon ve bilgisayardan yapıyoruz çünkü.

 
samsung kullanıcısı olarak lg'ye de bak derim.


  • sutlu nescafe  (26.01.20 12:00:51) 
O fiyata alabileceğin en büyük TV'yi al. Samsung falan uğraşma.

www.mediamarkt.com.tr

Çok benzer bir modeli kullandım uzun süre, Awox marka. İşini fazlasıyla görür.
  • aristarkos  (26.01.20 12:01:59) 
a101 e bi bak.


  • ergenpezeveng  (26.01.20 12:12:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.