amazonda çakma airpods nasıl olur

amerika amazondan normal fiyatından 10 dolar daha ucuz airpods almıştım. kutu ve kendisi orjinal gibiydi. açılırken gelen ekran, find my iphone falan hepsi tamdı. fakat kullanma kılavuzunda çok fazla imla hatası(apple:appolo/bluetoth:bolotot) var. ayrıca kutu üzeirndeki seri no ile ürünün şarj aletinin üzerindeki seri no farklı ve seri nolar appleın sitesinde çıkmamakta. hala bana ürün orjinal gibi geliyor fakat türkiyede de letgoda aynı kutularla 400-500 tl ye orjinal diye kulaklık satıyorlar. böyle bir durum nasıl olabilir sizce.

Amazon chat baglanin durumu anlatin. Urun siz de kalir ve ucret iadesi yaparlar

  • oscar  (26.01.20 11:14:43)
Ürünün linkinde orijinal yazıyor mu?

  • goodman  (26.01.20 11:41:32)
Ürünü amazon satmıyorsa olabilir

  • kojonotsuki  (26.01.20 13:40:43)
ürün bu

www.amazon.com
  • camiroquayınız  (26.01.20 13:51:36)
Kral benim elimde bir airpods var Çin’den 200 yuan a aldım inanılmaz tıpatıp aynısı. Hatta arkadaşlarda orjinali var yan yana koyalım kimse anlamıyor. Yanı yapıyorlar bu ürünün satışı da durmuş içine sinmiyorsa geri gönder Başkan.

  • monkey  (26.01.20 15:42:20)
Adı zaten “AppIe AlrPods with Charging Case (Latest Model)”

ALRPods.
  • Lim5  (26.01.20 17:15:42)