[]

Paticik

Nasıl bir forumdur? Bir gugıl araması neticesinde bir konuya girdim, ordan laf lafı açtı. Bu devirde forum mu kaldı len algısına karşıyım, seviyorum. Adından dolayı ciddiye almamıştım ama yazan elemanlar düzgüne tiplere benziyor.

forum.paticik.com
(Buna denk geldim)

Kullanıcısı varsa birkaç cümleyle nası bi platform olduğunu özetleyebilir mi?

 
paticik eski bir oluşum
15-16 yıl önce baya eğlenceliydi, şimdi siz deyince baktım en son 2013 de msj yazmışım.

o yüzden eski hali için:
sofistike bilgi sahibi ilginç insanların uğrak yeriydi.
  • angelofdeath  (25.01.20 23:27:11) 
@angelofdeath +1

genelde masaüstü frp ve ultima online gibi oyunları oynayanların uğrak yeriydi. sonraları ise bu tip oyunların yeni nesil LoL gibi oyunlara karşı eski ilgi çekiciliğini kaybedince bir türlü düzeni tutturamadılar ve çoğu üye büyüdü evlendi barklandı :)
  • Northern Mariner  (26.01.20 01:51:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.