[]

Macbook air/ekran

Dostlar merhaba, bilgisayarın durum bu. Nedir sorun sizce
 
Sorun büyük gibi duruyor dostum. Büyük olasılıkla hardware ilgili ilgili bir durum. LCD ekran göçmüş olabilir, düşük bir ihtimal de menteşelerle ilgili bir problemden kaynaklanıyor olabilir. Açılıp bakılması lazım.


  • giovanne  (25.01.20 21:50:55) 
Gecen hafta benzer bir sorunla gittim (ekran durduk yere pembe oldu, seritler vs cikti) 4200+kdv fiyat cikardilar. Ki bu bozulan ekrani gecen sene servis degistirmisti.

Sokarim boyle ise deyip monitor alip ona bagladim bilgisayari.
  • brkylmz  (25.01.20 22:10:48) 
lcd panelin kirilmis, degismesi lazim.


  • crucio  (26.01.20 00:00:32) 
epey uzun süre önce su dökümle vakası oldu mu? bir arkadaşımınkine su dökülmüştü. 1 sene sonra böyle oldu servise götürdü. sudan cevabını aldı. su içerde kalınca cürütüyormuş. anakartı yanmış denmişti sanıyorum.


  • fosforlu cevriye  (26.01.20 12:39:44 ~ 12:40:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.