[]

Vizesiz nereye gitsek?

Herkese selamlar,

Vizesiz yurtdısı turlarına katılmak istiyoruz, ancak ülkeler, sehirler konusunda kararsız kaldık. Belgrad, lviv, kiev, saraybosna vb.
Sizin öneriniz nedir, nereye gitsek gidip memnun kaldığınız nereler var?

Teşekkürler, iyi haftasonları

 
Lviv güzel ama havaalanında giriş yaparken yapılan sorgu muamelesi kötü. Diğerlerini bilmiyorum. Yalnız havalar ısınmadan giderseniz Türkiye den daha soğuk olacaktır.


  • Topalordek  (25.01.20 20:37:54) 
Kiev.


  • kanlakarisikyagmur  (25.01.20 21:02:20) 
Uzun uzun yazardım da üşeniyorum. Kiev güzel bir şehir. Film seti gibi. Sovyet, slav kültürüne, insanına merakın varsa sizi tatmin eder. Kışın bir başka güzel oluyor. Kar ve kışla özdeşleşmiş bir ülkenin şehri. Merak meselesi birazda. Belgrad da vizesiz ama para verseler gitmem mesela. Bana bir anlam ifade etmiyor çünkü.


  • heidi'nin dedesi  (25.01.20 21:10:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.