ALES sıfırdan matematik

Önümüzdeki Ales’e kadar sadece matematikten 5-10 soru çözdürecek anlatımlı adam gibi bir kitap var mı? Matematik, eğitim sistemimiz nedeniyle 6. Sınıf düzeyinde. Ama anlatsa anlarım.

herhangi bi' matematik 1 kitabı çözer o işi.

Ben günceli pek takip etmedim ama bizim dönemimizde tümay'ın siyah bi' kitabı vardı sanırım nesibe aydın yazmıştı. o mesela evde varsa(bizim zamanımızda herkesin evinde vardı) ondan çalışabilirsin.

Ya da karekök yayınlarının ''köşetaşı'' modeli de baya iyi bi' kitapmış. kuzenimde görmüştüm onu da.

İnternet erişimin varsa daha kolay olur, youtube'dan herhangi bi' hocanın anlatımında matematik 1'i dinleyebilirsin. Onda da nejdet kirpi'yi tavsiye ederim. Diğerleri çok geyik yapıyor bu soruyu çözüp geçiyor.

Ankaradaysan da eğer ben de anlatabilirim istersen ama kekemeyim ben aynı zamanda biraz da agresif bi' yapım var başarısız olursan dövüşebiliriz de 5-10 soru kolay halledilebilecek birşeye benziyor uzaktan.

ben alese girdiğimde kolaydı en azından

edit: nesibe aydın değil, faniye alan yazmış
  • mete kudur  (25.01.20 17:29:20 ~ 17:39:26)
@mete kudur cevaplarınız işime yaradı. Başladım bile. Aslında Ankara’dayım ama sadece ziyaret için geldim. Teşekkür ederim.

  • iddaaci  (25.01.20 20:12:10)