[]

Kediye istemeden tekme attım

Evde hızlı şekilde mutfağa giderken birden ayağıma zıpladı ve adım attığım ana denk geldi, güzel bi tekme attım resmen hayvana (5 aylık). Şuan keyfi yerinde gibi, bi şey olur mu böyle durumlarda sizce?
 
olmaz, ben ufakken ustune basmistim birkac kez, manyak gibi bir yere saklanip ayagima ataklar yapiyordu, su an dana gibi.


  • hewit  (24.01.20 20:29:23) 
Bizim evde 3 kedi var, ister istemez kuyruklarina basiyoruz. aci bi "viyk"lamadan sonra hicbir sey olmamiscasina muhabbetimiz devam ediyor, yanlislikla oldugunu anliyorlar, kin gutmuyorlar. Oyle adimla yanlislikla atilan tekmeden de bir sey olmaz, epey esnek ve dayanikli hayvanlardir kediler korkmayin.


  • msb  (24.01.20 20:41:42) 
yanlışlıkla olduğunu anlıyorlar +1 hiç birşey olmaz kediler bayaa dayanıklı hayvanlar.


  • theseachange  (24.01.20 20:45:48) 
hiiç bir şey. geçen gün ben de apartman kapısında kapının açılmasını beklerken ayağımın dibine kedi girmiş. ayağımı hareket ettirip vurunca ciyakladı gitti. baktım hayatına mutlu mesut devam ediyordu


  • dafuq  (24.01.20 21:16:45) 
genelde olmaz ama olabilir de.


  • prizmatik  (24.01.20 21:50:22) 
Benim kedim iki kez beşinci kattan düştü bir şey olmadı. ona hiçbir şey olmamıştır.


  • himmet dayi  (25.01.20 00:01:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.