[]

ekşiye giriş sorunu

sözlüğe giremiyorum bilgisayardan. telefondan da mobil veriyi açınca giriyor wifi ile giremiyorum. başka her yere girip çıkıyor ama wifi sadece sözlük açılmıyor ne yapmalıyım çözmek için?

teşekkürederim.


 
çerezleri falan silin tekrar deneyin.


  • tizi reftar olanin payine dagmen dolasir  (24.01.20 18:17:10) 
sildim yine olmadı.


  • meşe  (24.01.20 18:43:32) 
#1400329 geçtiğimiz günlerde aynı sorunu ben de yaşamıştım. Wifi kullanırken vpn ile giriş yapabilmiştim. Öbür türlü wifi bağlantısında asla açılmıyordu.


  • GoodMorningTeacher  (24.01.20 19:39:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.