Duvar boyaları ile arası iyi olan var mı?

merhaba arkadaşlar,

en son badana boya işine yıllar önce girdiğimizden şuanki renklere hiç aşina değilim.. kum bejleri karizmatik kremler havalarda uçuşuyor.. maalesef yakında bir polisana da gidemedim,

gatheringhome.co buna benzer biraz açığı mutfak dolabına uygun ne renk olur sizce? beyaz istemiyorum ama bejin bir çeşidi olabilir ama sanki internetten pek anlaşılmıyor.. ve esas soru bu beji salonda hangi renkle tamamlasam? mutfak ve salon L salonda ortak.
ve bir de gül kurusu bir koltuk var elimizde.. başka da bişi henüz yok :D

varsa fikriniz alırım :)

Bizim salonu yazın boyadılar, meltem beji diye geçiyor. Güzel sıcak bir bej tonu. Mutfağın dolaplarına uyarsa gül kurusu koltuga da uyar.

  • curukturpkokusu  (24.01.20 00:05:15)
Filli boya , kristal kuvars rengini şu an evi boyuyorum, hanım çok memnun renkten. Bu sene izmir'de en çok sattıkları renkmiş.

  • synax  (24.01.20 09:47:59)
hemen bakiyorum tesekkur ederjm. filli boya rengini polisanda da bulabiliyormusum mix centerlar yapabiliyormus..

  • omonia  (24.01.20 18:40:06)