[]

Acilmayan bilgisayar

Ekteki hatalari aliyorum. Bi anlik hisimla yere hizli biraktim. O kadar uzgunum ki aksamdan beri agliyorum. Kurtarilabilir mi?

i.hizliresim.com

i.hizliresim.com

Aglamaktan icim cikti lutfen bi bakiverin

 
harddisk gümlemiş.

1: bilgisayarı çalıştırmak istiyorsan harddiski değiştirebilirsin 200 300tl.
2: eski harddisk içindeki verileri kurtarmak istiyorsan, gidip bir harddisk kutusu alıyorsun ve içine takıyorsun sonrasında çalışan bir bilgisayar bulup harddisk kutusunu bağlıyorsun ve bilgisayarıma girip harddiski görmesi için dua ediyorsun.

ek olarak takıp çıkarmak basittir bunu yapabiliyorsan bir çıkarıp geri tak derim.
  • oldz  (23.01.20 22:51:59 ~ 22:53:17) 
bana daha cok bootrecord bozulmus gibi geldi. kurtarma cd'si ile duzelir gibi sanki


  • crucio  (23.01.20 23:46:43) 
aglama hocam ya
o kadar sıkıntı degil

kurtarılacak resimlerin vs. varsa
onları baska yere kopyala
bir temiz format at
  • kingcyrax  (24.01.20 10:19:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.