Hoşlandığınız birinin dikkatini nasıl çekersiniz?

Kadın ya da erkek;
-Aynı işyerinde çalışmıyorsanız,
-Ortak bir arkadaşınız yoksa,
-Aynı spor merkezinde değilseniz,
-Sosyal medya kullanmıyorsa,
-Hayatında biri var mı onu da bilmiyorsanız,
-Nadiren iş resmiyetinde görüşmeniz söz konusu ise,
-Ve en önemlisi hissettiğiniz duygu çok güçlü ise şansınızı dener miydiniz ?
-Siz en son bunun için nasıl bir çılgınlık yaptınız?

benzer bir duruma düştüm. ama cevap bulamadım.

  • scudman1  (22.01.20 00:31:52)
@üğpoıuy telefonu var. İş resmiyetinde benimle görüşen biri ve karşı taraf erkek .

  • Cookie  (22.01.20 00:36:37)
@üğpoıuy bakmıyor. Kendisi de paylaşmıyor.

  • Cookie  (22.01.20 00:44:22)
Iş resmiyetinde olan birisiyse, dişiyseniz ve duygularınız çok güçlüyse, muhtemelen erkek sizin çok üstünüzde bir profile sahiptir (maddiyat,fenotip,ünvan) ve bunları da ele alırsak bu erkeğin muhtemelen görüştüğü veya konuştuğu birisi vardır. Derseniz ki kardeşime benzettim veya rahmetli sevgilimi andırıyor sen de ne abarttın denpeh? O kadar çirkin de değilim filan, elinde olan tek çare iş konusu üzerinden muhabbet açıp buradan ilerlemek en doğrusu olacaktır. Öbür türlüsü çok zor.. Ama bu sonucunda erkek tarafından bu kız herkese yazan bir tip diye düşünme olasılığı yüksek tabii.

  • denpeh  (22.01.20 00:52:35)
@denpeh sesli güldüm hakikaten

  • Cookie  (22.01.20 00:56:56)
en son lisede ve üniversite bir döneme kadar böyle hissetmiştim. oluyor öyle sonra sormuyorsun etmiyorsun gidiyor başkasıyla beraber oluyor. sonra kaşar vs olduğunu anlıyorsun içinden seviniyorsun falan.

çook güçlü duygular hissettiğim lise arkadaşım hala taş gibi ama beşinci evlilikten sonra cinsiyet değiştirdi misal.
  • ozdek  (22.01.20 02:08:01)
Yılan dansı yapıyorum. Ortam fişeq, dızzz

  • Tears of Devil  (22.01.20 03:47:05)
Ben kızların ilgisini vücut diliyle tartıyorum. Cilveli, neşeli ol; o hamle yapar istiyorsa.

  • rldofiui  (22.01.20 10:11:39)
Jrr tolkien +1

  • zahlebinin  (22.01.20 10:32:52)