[]

cep telefonu onerisi

55 yas ustu aile fertlerine almak icin en mantikli android telefon nedir.
* Pil omru kotu olmasin
* "iyi" resim ceksin
* kabul edilebilir hizda calissin.
* hafizasi 64GB+ olsun (resim falan silmekle / whatsapp mesajlarini temizlemekle ugrasmasinlar)
* google play store falan calissin, hatta calisabiliyorsa teamviewer calisin.
* kullanacak insanlar oyle manyak ozellikler olsun istemiyorlar, o yuzden s10 falan gibi telefonlar haliyle gereksiz pahalli.
* buyuklugu onemli degil

2 ayri oneriye ihtiyacim var, 2. oneride'de yukardakiler ve:
* buyuklugu devasa olmasin.

 
Redmi Note 4 almıştık biz, babam kullanıyor ve baya memnun. (Teamviewer çalışıyor mu bilmiyorum.)


  • kobuzchu kiz  (22.01.20 00:01:21) 
samsung m30s.

bence en önemli kriterlerden biri sarjdır. kameralar ortalama olsa bile, şu aletin 6000 mah sarj kapasitesi var. kullan kullan bitmez.
  • anarsika  (22.01.20 00:01:29 ~ 00:01:46) 
Redmi Note 8 Pro yeterli olur. Hayırlı olsun.


  • aristarkos  (22.01.20 00:06:27) 
oneriler icin tesekkuler, peki 6 inchden daha ufak ne onerirsiniz? samsung j7 kullaniyor su anda kasasi bundan daha buyuk olmasin isterler (boyut karsilastirmasi icin: mobiledevicesize.com)


  • compumaster  (22.01.20 00:21:58) 
o boyutlarda artık pek telefon üretilmiyor. yeni moda geniş ve çentikli ekran. vardır illa ki birkaç tane de ekranı büyük diye de kötü telefon almayın sakın.


  • anarsika  (22.01.20 00:59:45) 
Her firsatta soyluyorum, Redmi Note 8 pro cok iyi bi telefon. 2 aydir kullaniyorum, fiyat/performans orani bu denli iyi baska bi cihaz kullanmadim.


  • msb  (22.01.20 01:13:30) 
Ufak yani 6inc, amoled paneli, orta karar snap işlemcisi, 4000mah pili, 48mp kamerası ve uzun süre android guncellemesi alabilecek xiaomi mi a3 işinizi fazlasıyla görür 1400 1500 tl.
Paranız cebinizde kalır. Ucuz olmasının sebebi 720p paneli. Gidip inceleyin bir teknoliji mağazasında rahatsız etmezse alın geçin.

  • karacigerim vur kadehlere  (22.01.20 01:16:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.