[]

Adana Mersin civarında aktivite önerisi

selam. trekking, paint ball, ne bileyim böyle değişik etkinlik olarak neler önerebilirsiniz. şurada şöyle bir yer var kesin gidin güzel zaman geçirirsiniz gibi öneriler de olabilir. ama insanların da tercih ettiği yerler şeyler olsun. tutup da feke'ye gidin orada çam ağaçları arasında börek yiyin gibi öneri istemiyorum. adana'ya hakim biriyim, kızıldağ, aladağ, alman köprüsü, adana içi müzeler, tarihi yerler gibi önerileri de es geçebiliriz.
farklı şeyler olsun ya. insanlara değişiklik olabilecek şeyler. 
mersinde scuba diving. ama şu an sezonu açmamış olabilirler.


  • fezagezgini  (21.01.20 20:06:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.