Websiteyi ileri bir aşamaya taşımak

Wordpress tabanlı bir sitemiz var, içerikler özgün, google üzerinden gelen ziyaretçiler var fakat onun dışında ne bir reklam ne de farklı bir etkileşim mevcut.

siteye yatırım amaçlı, maliyeti yüksek olmayacak ne gibi hizmetler alınabilir?

mesela; adsense hesabı var fakat ziyaretçiyi rahatsız etmeye değecek kadar getirisi olmayacağı için tercih edilmiyor.

asıl amaç ziyaretçiyi rahatsız etmeden site üzerine bir şeyler yapmak bir yandan hit artırmak ve ufak da olsa gelir elde etmek.

teşekkürler şimdiden.

sitenin konusu/kategorisi ne ve kaç tekil hit/sayfa görüntülemesi alıyorsunuz günlük?

  • mg3929  (21.01.20 18:45:47)
sitenin içeriğine uygun olacak şekilde backlink satmak. eğer trafiğiniz iyi ise zaten size çoktan bu konu ile ilgili ulaşmış olmaları lazım. ulaşmadılarsa trafiğiniz çok iyi olmayabilir, yine de bu konudaki işbirliğine açık olduğunuzu belli eden bir bölüm koyabilirsiniz siteye.

eğer trafiğiniz çok iyi değil hit almak istiyorsanız, google'da yukarılara çıkmak için tam tersi siz backlink satın alabilirsiniz.
  • aziz dostum jack  (21.01.20 19:06:05 ~ 19:07:00)