[]

İçi cam termos

içi cam termos arıyorum matara tiplerinden. bi ara stanley'in bim'e geleni gibi ama içi çelik değil de cam olanı. ufak olursa daha iyi büyüklerinden istemiyorum.
kullandığı önerebileceği ya da bilindik iyi bir marka var mı? memnun kaldığınız şunu alabilirsiniz dediğiniz. öyle 1 hafta sıcak tutmasına da gerek yok. 1-2 gün de olur. daha düşük de olur. hatta mug da olur matara yoksa. 
çok kalmadı sanki öyle termos ya. çelik oldu hepsi.


  • avianthem  (21.01.20 18:17:41) 
eskiden termoslarin alayi oyleydi ve en ufak bir dusmede/darbede tuz buz oluyordu. cam saglikli evet ama cok narin. uyarayim.


  • cooperr  (21.01.20 19:03:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.