[]

Ne kadar masrafı var? (araba sürtme)

Araç clio.
Dönerken dardan alınca sağ taraf komple kolona sürterek geçti.

Tüm sağ tataf komple mi boyanır yoksa kısmen mi?
Ne kadar saplanır?

Bi de istanbulda nereye götüreyim.

 
Arka kapı köşesi ve çamurluk lokal boya ile hallolur ancak biraz çamurlukta kesme ve dolgu macun işi olacak gibi yırtılmadan dolayı. Yaklaşık 1500 Lira masraf çıkabilir,

geçmiş olsun.
  • Northern Mariner  (20.01.20 20:47:06) 
Araçla ilgili işlem yapmadan önce mevcut halini detaylı olarak fotoğraflayın ve yapılan işin faturasını saklayın. Yarın arabayı satarken boyadan kaynaklı öldü fiyatı vermek isteyecek çakallara çıkartıp gösterirsiniz.


  • avarel dalton  (20.01.20 20:52:47) 
Ben aynı durumda yaptırmadım eheh pasta cilayla çıktığı kadar + rutus boya.


  • kveldulv  (20.01.20 21:24:50) 
pasta cila ile olmaz orası. boya kazınacak, çektirme ile göçükler önce dışarı çekilecek sonra çekiçlenecek. sonra lokal boyanacak. 1000-1500 arası.


  • orpheus  (21.01.20 05:17:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.