[]

gastrit hastası greyfurtu nasıl yiyebilir?

içinde çok fazla sitrik asit olduğu için sakıncalı ama yemem lazım.Nasıl işlemlerden geçirip yiyebilirim?
 
Suyunu sıkıp çok kısa süre pişirirseniz asit oranı azalabilir.


  • tss  (20.01.20 14:51:25) 
asitliği düşürücü gıda kimyasalları var.

magaza.hammaddeler.com
  • orpheus  (20.01.20 16:09:07 ~ 16:11:20) 
şu an fikir yürütüyorum. faydası belki suyundadır asitindedir. asitliği düşürürken yararından olmayın. zevkine mi yemeniz lazım ?


  • fezagezgini  (20.01.20 16:13:51) 
tamamen salliyorum, once zetinyagi icseniz, mide ceperi yaglansa nasil olur? rakida yaptigimiz mantikla.


  • jimicik  (20.01.20 16:20:54) 
bence ye gitsin yahu. sonrasında bol su iç, sıcak bir şeyler iç. ama meyvenin hemen ardından su önerilmiyor yarım saat bekle. gastrit çiğ sarımsakta çok kötü oluyor.


  • for day to break  (20.01.20 16:38:43 ~ 16:39:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.