[]

Turkcell'den telefon aldınız mı hiç?

Bugün sipariş verdim, kargoya verince size mesaj atarız gibidinsen mesaj attılar. Ne zaman kargoya verilir sizce
 
Valla orası hiç belli olmaz. Eğer popüler bir telefon değilse bulmaları falan 1 hafta bile sürebiliyor. Popüler bir telefonsa bugün yarın verirler ama telekurye çok gıcık bir firma. Sizi arayıp gün alıyorlar atıyorum 22sinde gelin dediniz. 22sinde sabah arıyolar bugün geliyoruz müsait misiniz diye evet diyosunuz. Öğlen 3 de tekrar sesli mesajla arıyolar 25inde mi gelelim 26sında mı? Mecidiyeköy'ün merkezindeki ofise 1,5 haftada zor getirdiler.


  • matilda  (20.01.20 10:59:31) 
Normal sitelerden farkı yok. Sadece çalıştıkları kargo firmaları değişik oluyor.


  • baal  (20.01.20 12:40:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.