Ab üyesi ülkeden vatandaşlık satın almak

İspanya ev alana vatandaşlık veriyordu diye biliyorum. En ucuzu ve kolayı hangi ab ülkesi acaba?

Maltaya gittim. Kıta avrupasında olsa daha iyi kızları da güzel olsa

  • mizah seviyesi fazla olan yazar  (20.01.20 02:44:17)
ispanya oturum veriyor, vatandaşlık almak kolay değil. daha geçenlerde 10+ yıldır orada yaşayan ve ispanyolca tercüman olarak çalışan birine. kültüre uyumsuz bahanesi ile vatandaşlık vermediler.

  • orpheus  (20.01.20 07:51:06)
"İspanya’da 585 bin dolarlık mal varlığı ve ülkede 10 yıl ikamet etme karşılığında vatandaş olabiliyor"

Oturum, calisma izni ve vatandaslik farkli seyler. Cogu insan bu ucunu birbirine karistiriyor.

En ucuz vatandaslik Bulgaristan'da ama 3 yil suruyor. Malta'da bekleme yok o yuzden populer.
  • crown  (20.01.20 11:54:48)
Yunanistan sınırları içerisinde en az 250 bin Euro ve üzeri değerde mülk sahibi olan üçüncü ülke vatandaşlarının kendi ile birlikte anne-babası, evli ise eşi ve 21 yaşından küçük çocukları da oturum izni sahibi olmaktadır. Mülk tapusu kişinin üzerinde olduğu süre 5 yıllık oturum izni hakkı yenilenmeye devam etmektedir.

  • ezeriko  (20.01.20 12:45:27)
Pılıyı pırtıyı toplayıp bi ab ülkesine yerleşmek istiyorum ne yapmalıyım yani

  • mizah seviyesi fazla olan yazar  (20.01.20 19:10:13)
Dil kursu, üniversite, master, doktora
Göçmenlik programları
Evlilik
Yatırımcılara yönelik vizeler
Sanatçı vizesi

Yollar bu şekilde.
  • kaset  (21.01.20 02:07:14)