Sözlükte entry'nin favorileyenlerini de engellemek

Yine başlığı kuramadım.

Şimdi bazı entry sahiplerini ''akıl yetmezliği'' sebebiyle çat diye engelliyorum, ama öncesinde o entry'i favorileyenleri de tek tek girip engelliyorum. bu da çok uzun sürüyor. sayfalarına tek tek girmek çok yoruyor beni.

bunun kolay bir programı v.s yazılabilir mi ? o yazarı ve favorileyenleri engellesin.

Teoride mümkün gibi ama kimse uğraşıp yapar mı bilemiyorum.

  • jeanvaljean21  (19.01.20 19:06:00)
Sözlüğü tek siz kullanacaksınız sanırım.

  • neymis  (19.01.20 19:26:39)
çoğunluğun ihtiyaçlarına göre yapılır böyle şeyler. büyük ihtimalle sözlükte tek olduğun için kimsenin aklına gelmemiş olabilir.

  • ya ben lan neyse  (19.01.20 19:52:17)
Cok kolay bir şey bu söylediğin. Benim yazmış olduğum bir entry silme script i vardı, onda ufak bir modifikasyonla bu yapılabilir.

Ama ben yapmam, çünkü bazen hoşuma gitmeyen ya da katılmadığım entry.leri de favoriliyorum eğer ona tekrar bakma ihtimalim varsa.
  • biseysorcaktim  (19.01.20 20:16:59)
bunu ilk talep eden siz değilsiniz
(bkz: favlayanları engelle butonu)
(bkz: favorileyenleri engelle butonu)
kimi eklentiler yazıldı troll++ trollspray gibi ama bir süredir çalışmıyorlar.
  • denek hayatım  (19.01.20 20:26:42)