günümüzün referans güzel kadınları

günümüzde çok güzel bir kadın adına örnek verilebilecek kimler var? aklıma en son adriana lima geliyor. ondan önce liv tyler derdim. kim popüler şu sıralar?

Emrata

  • megalomaniac  (19.01.20 02:07:18)
"kime göre neye göre?" sorusu bu.

bence audrey tautou mesela.
  • avianthem  (19.01.20 02:30:34)
Emrata -1

  • fezagezgini  (19.01.20 02:34:19)
Kime gore neye gore sorusu degil aslinda pek, guzel kadinin ne olup ne olmadigi uc asagi bes yukari belli. Adriana lima güzel bir kadın ve genel olarak insanlar bunda hemfikir mesela.
Genel olarak.

Bana sorarsan Megan fox da eklenebilir.

Edit: bir esseklik edip Margot Robbie'yi atlamisim. Gunumuz referans guzel kadini sorusunun cevabi olarak ozel uretilmis bir kadin direkt. Keza Kate Upton.
  • stavro  (19.01.20 03:01:19 ~ 20.01.20 13:59:05)
eskiden insanlar bu kadar dış görünüşlerini önemsemezlerdi çünkü sergileyecekleri ortam yoktu. sergileyecekleri ortamı olup önemseyenleri biliyoruz zaten angelina jolie, adriana lima gibi. şimdinin ortalama güzellikte ünsüz bir kadını bunlardan daha güzel. tek bir isim ortaya çıkamıyor bu yüzden.

  • diffarentiationation  (19.01.20 03:11:39 ~ 03:13:09)
barbara palvin
taylor hill

  • Goldstein  (19.01.20 03:16:35)
Bir zamanlar bu kişi Angelina Jolie idi. Yakışıklı denince de herkesin verdiği örnek Brad Pitt olurdu (dünyada hala öyle mi, emin değilim ama ülkemizde bu iki referansın hala geçerliliği var bence).Türkiye için bu kişi şu an Kıvanç Tatlıtuğ, güncel güzel kadın referansı bilmiyorum.

Şimdi diğerlerini domine ederek çok öne çıkan tek bir güzel tek bir yakışıklı yok galiba.
  • Olive  (19.01.20 10:53:29)
kate upton hayattayken boş bir tartisma

  • alttaraf  (19.01.20 12:52:39)
yukarıda yazılan angelina jolie, audrey tatou, adriana lima gibi isimler bana güzel gelmiyor. yaşları geçkin abartı kadınlar bunlar. hele de "günümüzün" referans güzel kadınları hiç değiller.

günümüzün referans güzel kadınları ve benim favorilerim:
kate upton
margot robbie

benim favorim olmasa da şunlar da çok popüler güzeller:
emilia clarke
selena gomez
  • dafuq  (19.01.20 13:12:46 ~ 13:13:27)
Margot Robbie

  • chitosan  (19.01.20 14:11:40)