Yıl dönümü hediyesi/sürprizi

Ulan biz kadınlara hediye almak ne kolay, parfüm alsan mutlu oluruz ruj alsan mutlu oluruz çiçek alsan ona bile mutlu oluruz.
Ama siz erkeklere ne alınacağı konusunda işin içinden çıkamıyorum.

Sevgilimle 1. Yıl dönümümüz yaklaşıyor, çok vaktim yok 3-4 gün içinde bir hediye bulmam ve sürpriz yapmam lazım.
Herhangi bi fikir verebilir misiniz acaba?

Klasik yemek yap şarap koy muhabbetini sevmiyorum, her günümüz öyle zaten.

Allah aşkına bi erkeğe ne hediye alınır?

dolmakalem,
kulaklık,
çanta,
bere-eldiven
  • theblizzard  (19.01.20 00:24:44)
maç bileti, forma.

  • anarsika  (19.01.20 00:36:32)
Futbolla hiç alakası yok, müzik adamı ama ben müzik namına gram bilgi sahibi değilim oradan yürümeyi düşünmüyorum.

  • bir nick var benden iceri  (19.01.20 00:42:17)
single malt viski
puro
puro taşıma kılıfı
yemek yapmayı seviyorsa chef bıçağı
kamp tarzı işleri seviyorsa kamp bıçağı
viski kadehi
kehribar tesbih
  • oligomer  (19.01.20 01:14:52)
çıtayı çok yükseltmeyin. bunun daha diğer seneleri var, doğum günleri var, varda var.

ihtiyacı varsa ya da daha önce bahsi geçmişse
bluetooth hoparlör
powerbank
kulaklık
sevdiği oyun +1
bunlar dışında, lego olabilir, viski matarası olabilir
  • fezagezgini  (19.01.20 01:34:39)
Kitap okumayı seviyorsa kesinlikle kindle

  • astrid  (19.01.20 01:43:48)
Anahtarlik
Cuzdan
Kravat
Mendil
  • nax  (19.01.20 01:52:07)
Ben kendi adima en cok deneyim hediye etmeyi ve almayi severim, sevdigi bir grubun konserine bilet, bir haftasonu kacamagi, gormek istedigi bir oyun ya da gosteriye bilet vb gibi.

  •   (19.01.20 11:42:33)
müzik adamıysa elektronik davul (bateri) al.

5bin tl civarına yamaha dtx 432 veya 452 var. gayet yeterli bir alet.
  • lancelot du lac  (19.01.20 12:05:24)
Rolex de alayım mı?

  • bir nick var benden iceri  (19.01.20 15:37:56)
@bir nick var benden iceri

rolex'li cevap banaysa:

fiyat sınırı yazmamışsın duyuruna. her gün yemek+şarap muhabbeti yaptığına göre paran vardır dedim.

çorap al o zaman. her zaman lazım olur. ;)
  • lancelot du lac  (19.01.20 19:48:52)
Yemeğin özellikle alkolün pahalı olmadığı bi ülkede yaşıyorum, her gün yemek şarap muhabbeti yapabiliyor olmam 5000 tl verebilecek olsam bile vermemi gerektirmez.

Çorabı sana alayım kardeş, lazım mı?
  • bir nick var benden iceri  (19.01.20 23:43:45)
Kindle.

  • chitosan  (20.01.20 00:11:43)
@bir nick var benden iceri

çorap parasıyla karnını doyur benden ;)
  • lancelot du lac  (20.01.20 13:06:29)