[]

Krem tavsiyesi

Sakal tıraşından ve arada bir elimle biraz tahriş ettiğim için pembeleşen bir kısım var çenemde. Sivilce yok veya 1-2 tanedir. O tahriş olan pembeleşmiş yüzeyi nasıl tamir ederim? Sivilce yok ama ola da bilir o yüzden yağlı mağlı bişey sürmek de istemiyorum.
Aloa vera iyi olur ama çok tüketirim orman lazım bana, satılan tüplü müplü bişey arıyorum. 
fito kesinlikle.


  • diffarentiationation  (18.01.20 13:54:31) 
@diffarentiation hocam bu toto kremi değil mi gugılladım şimdi de


  • owaki  (18.01.20 13:56:27) 
bepanthen plus.


  • logic  (18.01.20 15:01:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.