[]

ileri düzey kahvehane yönetimi

manyak bir arkadaşım manyak olduğu için kahvehane devraldı. evet manyak.
toplam 900m2 3 kat 5 garson 2 aşçı 1müdür var. geçen gittim düz yurdum insanı var işte. bildiğiniz kıraathane.
her şey adisyon falan kayıp kaçak çokmuş. bana bir sistem kur dedi.

ben ne anlarım lan kahvehane nasıl işletilir? yazılım, kamera falan aldırıcam başka ne yapılır bu tip yerlere?

hiçbir şey bilmeyen adam 150-200 kişiye çalışacak işte. okeyli kağıtlı falan bir yer. adam manyaklığı define etti resmen.

 
Böyle mekanlarda ilk akla gelen ; çift adisyona engel olmanız, el terminali gibi bir sisteme geçerseniz çok hızlı bir şekilde kayıpta kaçakta biter.


  • synax  (17.01.20 22:09:16) 
2 aşçılı kahve mi olur napıyorsunuz
neyse, önce herkesi kovmakla başla. öyle bir yerde hırsızlık varsa herkesin dolaylı da olsa bunda payı vardır. nasadan çıkma uydu alıp tepeden de izlesen düzelmez.

  • Efoody  (17.01.20 22:16:46) 
sambapos restoran yazılımı bildiğim kadarıyla ücretsiz, alın kurun.


  • fever  (17.01.20 22:25:16) 
Öyle sistem kursan beyle çalarlar, efoody+1


  • Hakan1980  (18.01.20 03:46:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.