[]

Sınav sonucu gazetesi

Eskiden insanların sınav sonucunu öğrendiği bu gazeteler hakkında bilgi edinmek istiyorum.
İçinde kaç kişinin verisi olduğu vs 
Anadolu lisesini kazandigimi sonuclar aciklandiktan bir hafta sonra gazeteden ogrenmistim. Tam hatirlamiyorum ama butun kazananlarin aday numaralari vardi sanirim. Numaralar 5erli gruplar halinde yer aliyordu ve bit kadardi.


  • Kirmizibavul  (17.01.20 05:41:20) 
2002'de anadolu lisesi kazandığımda sonucu gazeteden öğrenecektim ki numaramı listede göremedim. tü Allah kahretmesin derken en sonda ufacık yazıyla "devamı yarın" ibaresini gördüm.

sizin gibi gazetenin diyerek babamla atlayıp bir internet kafe bularak aynı gün sonucumu öğrenmiştim.
  • emcekare olmadi einstein olsun bari  (17.01.20 09:57:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.