[]

instagramda beğeni kaldırmak

Fotoğraflardan bazı kişilerin bütün beğenilerini kaldırmak istiyorum, nasıl yapabilirim ?
 
kisiyi bloklayarak yapabilirsiniz sanirim ancak.


  • kasabanın en güzel kızı  (17.01.20 00:27:49) 
engellersem eğer eski beğendikleri kalkar mı ? çünkü kalkmıyorsa ve engelliyorsam baya bi' kötü olur :) kalkarsa engelleyeceğim.


  • mete kudur  (17.01.20 00:29:51) 
Engelleyince ne kadar beğendiği foto varsa hepsi kalkıyor.


  • eazy  (17.01.20 00:31:55) 
ben emin olamadim. size kalkiyor da digerleri begeniyi gormeye devam ediyor olabilir. engeli kaldirinca durum nasil onu test edin bence.


  • yoggi  (17.01.20 01:11:56) 
bos vaktim vardi denedim simdi arkadasla.

bana yorum ve like atti. ben engelledim sonra hepsi kayboldu.
sonra engeli kaldirdim like bildirimi gitti, ama comment bildirimi kaldi
buna ragmen comment fotografin altinda bulunmuyordu. cevapla yapayim dedim bildirimlerden cevapliyor ama fotonun altinda cikmiyor. karsi taraf da bildirim almadi bundan

enteresan bir deney oldu :D
  • yoggi  (17.01.20 01:40:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.