bu ayakkabılardan hangisi alınır?

www.vans.com.tr

genellikle düz kot pantalon,keten vs. giyiyorum.Sizce modeller çok mu kötü? yaş:22 cinsiyet erkek

fazla renkli ve desenli. daha sade şeyler bakabilirsin bence.

  • rose parks  (16.01.20 23:51:00)
Renkler banada fazla geldi

  • Topalordek  (16.01.20 23:53:05)
Düzlerine bak. Vans bu sıralar sade güzel ayakkabılar çıkartmaya başladı.

  • eazy  (16.01.20 23:53:52)
biraz farklı bir şeyler olsun istemiştim :) çoğu insan standart şeyler kullanıyor o yüzden... çok mu abartı diyorsunuz?

  • soru icin geldim  (16.01.20 23:55:29)
3. ile 4. aynı ayakkabı sanki, şu an 90'lar renkleri ve modası hakim, buna uygun güzel renkleri var kot altına da günlük olarak güzel gider

  • freebird5406_2  (16.01.20 23:58:18)
pardon hocam aynı ayakkabıyı koymuşum.Renkler konusunda çok kararsız kaldım sizce çok mu abartılı?

  • soru icin geldim  (17.01.20 00:03:56)
1 dışındaki modeller klasik bez yazlık ayakkabı. Alacaksan 1i al.

  • malheiros  (17.01.20 00:09:10)
İllaki bu listelediklerinden biri olsun diyorsan ben olsam bunu alırdım: www.vans.com.tr

Bu model kötü değil ama daha fazla çeşit kıyafetle giyebileceğin renkleri tercih edersen daha rahat edersin gibime geliyor.
  • a day at the races  (17.01.20 00:19:31)
secenekler arasindan 3 diyorum. olabildigince sade ve tok renkler sec, yoksa komik durabilir tum kombinle. ozellikle o cirtlak sarinin (kirlenmesi bir kenara) siritmamasi icin surekli ona uygun bir tarzda giyinmen lazim, gundelik degil yani.

  • hot potato  (17.01.20 00:25:47)
cevaplarınız benim için önemli. o zaman renk skalasını daralttım.Şimdi koyacağım modeller nasıl üsttekilere göre? bunlardan hangisi? Her çeşit pantolon ile giyebilmek istiyorum.

www.vans.com.tr
  • soru icin geldim  (17.01.20 00:27:41)
Bu her şeyle giyilir bence. Güzel bir yeşil: www.vans.com.tr

Ayrıca bunları da beğendim:
www.vans.com.tr

Ben olsam bu üçü arasında seçim yapmaya çalışırdım.
  • a day at the races  (17.01.20 00:38:18)
sanki renklerden dolayı kot ile güzel olmayacakmış gibi geliyor hocam.Birde ben düz modeller giyiyorum genelde,paça vs kıvırmıyorum ama emin olamadım

  • soru icin geldim  (17.01.20 00:51:49)
güncel

  • soru icin geldim  (17.01.20 19:56:48)