[]

eğitim ve araştırma hastanesi

buraya gitmenin diğer hastanelere gitmekten ne farkı var?
 
İsteğe bağlı Prof veya uzman doktorlarda tedavi muayene ücreti daha fazla
Bir de eskiden yeşil kartlılar araştırma hastanesinden faydalanmıyor diye biliyorum.

  • coca cola  (16.01.20 23:15:07) 
teknik, sağlık tetkikleri ya da ekipman vs açısından bilemiyorum da muayenelerde filan öğrenciler de oluyor. pansuman, iğne, küçük işlemlerde izleyip gözlemliyorlar, öğreniyorlar. ben gittiğimde muayenede doktor dışında 4 ya da 5 öğrenci daha vardı mesela.


  • hypathia  (16.01.20 23:15:41 ~ 23:16:09) 
ben ücretli muayene olcam. uzmana da daha fazla mı öderim? o zaman normal hastane bakayım di mi?


  • nick bulamadim  (16.01.20 23:16:54) 
Endoskopi özelde 500 tl.
SSK varsa araştırma hastanesinde ücretsiz.
Cevap: parasızlık.. yoksa kim araştırma hastanesinin atmosferini solumak istesin ki
  • kanlakarisikyagmur  (17.01.20 08:08:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.