Matkap Önerisi?

Hepsiburada'da matkap kampanyası varmış. Maksimum alüminyum sac üzerinde kullanılacak. Aşağıdaki ürünler için ne dersiniz? İkisi arasında epey fiyat farkı var hangisini alsam karar veremedim.

www.hepsiburada.com

ben düzenli kullanmayacaksanız kablolu almanızı öneririm. yok şarjı vardı bitti, aaa şarjı yokmuş dur yarım saat bekleyelim öyle deleri, pili pörtledi falan...

tak kablonu elektriğe, elektrik kurumu kesene kadar del istediğini :D
  • unique hint kumasi  (16.01.20 21:52:14)
bu tür dandik markalı, çakma tabir edilen ürünlerin sıkıntıısı çok olur, atıyorum 5000 mah pil kapasitesi vardır derler, elin orjinal markalısının 2220 amper kapasiteli ürününü bundan daha iyi performans verir

direkt olarak elektrikli bosch gsb 1300 alıp geçmek lazım., duvarsa duvar, metal ise metal hepsine performans fiyat konusunda başarılıdır.

www.hepsiburada.com
  • hem şişko hem deli  (16.01.20 22:12:06 ~ 22:12:26)
Küçük ve hafif, ergonomik bir elektrik matkap işinizi görür. Profosyonel değilseniz akülüler dert bir süre sonra.

  • John Bloor  (17.01.20 10:27:39)