bu tv alınır mı

www.teknosa.com

fiyatı da özellikleri de güzel gibi. sizce??

başka önerisi olan varsa bütün önerilere açığım. çok teşekkürler şimdiden.

eğer 49 şart değilse, 55 de odaya sığacaksa 55XF9005 öneririm sony'den.
panel full array.

  • valentinov  (16.01.20 00:00:30)
bütçemde daha fazla çıkmak istemedim. tekim ve hayatım bir iki yıl içinde değişecek. o zamana kadar kullanmak için aldım açıkcası.

  • mobydick  (16.01.20 00:16:07)
Fiyat cok. O fiyat bandinda hepsi ayni kalite zaten smart ozellikleri degisiyor. O konuda da ya lg al ya da android. Her seyden ote 49 inch tv alinmaz. Alacaksan 50 al. Panel uretim konusu cok les 49 inchlerde hiyar bile cikabilir

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (16.01.20 03:54:44)
4k tvyi alacaksan 55inç almalısın panel yüzünden.

ben 55xf9005 kullanıcısıyım. çok memnunum.

ama sen 2 sene sonra düzenim değişecek diyosan full hd 43 inç bir şey al 2-2.5'a marka önemsiz. axen falan bile olur. kullan 2 sene sonraya bakarsın.
  • a darkness coming  (16.01.20 09:58:46)
Of ya fiyati 200 tl oynattılar.

  • mobydick  (16.01.20 21:40:24)
55 ini alacaktım bunu iptal edip. Müşteri hizmetleri ile konuştum yapamıyorlarmış.

  • mobydick  (16.01.20 21:41:28)
Yahu lg 7450 falan al 55 inch bu fiyata rahat et. Yukarida onerilen sonyi alamiyorsan. Veya philips 55 inch bi modeli var onu. Philips android hantal teknolojiye sabrin yoksa delirtir ama ambilight olayi enfes. Samsung al-ma. Alacaksan da o modeli alma tam bir tokatlamaca.

www.amazon.com.tr

al abi mis gibi tv, va panel hem de.

www.teknosa.com

bu da farklı bi alternatif.

2 sene içinde ne yapacaksın peki tv'yi bırakma gibi bir ihtimalin varsa bunları komple hiç alma. bi full hd tv axen falan bi şeyler + android tv box al keyfine bak.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (16.01.20 22:06:23 ~ 17.01.20 01:00:17)
Aslında başlangıçta sadece öylesine bir tv alacaktım ama 4 binliklere bakmaya başlayınca gerisi geldi. 55xf9005 aldım. Süper şuan için. Tavsiyeler için teşekkürler.

  • mobydick  (06.02.20 19:00:09)