Anakara da eve çıkmak

Tek kişiyim. 1000-1500 Lira arası kira ve faturalar dahil eve çıkabilinir mi? İnsanlara tahammülüm kalmadı pek. ev arkadaşı istemiyorum. Beklentin metro yakını olması ve çok kötü olmaması sessiz olması. Sakin bir şekilde tek başıma yaşamak istiyorum. Ev ufak olabilir. 30 m2 bile yeter bana. 1000 lira civarına halledebilir miyin? Hangi semtleri önerirsiniz?

  • malheiros  (15.01.20 16:11:54)
çıkılır. dikimevi olur.

  • sizofren06  (15.01.20 16:25:09)
Sahibinden e baktım ama biraz kafam karıştı. Neresi merkezidir mesela? Eryamanda 800 e falan var ama uzak sanırım baya kızılaya falan. Pek bilmiyorum ankara yı. Faturalar falan aşağı yukarı ne kadar gelir? Doğalgaz korkutuyor biraz.

  • black mamba  (15.01.20 16:26:02)
Yasamkent Relax’da 1000 tl’ye evker vardi bir arkadasim oruruyor genel olarak memnun ama uzak iste... Konutkentte de her sey dahil 1+1 ler var onlarin fiyati da 1300 civari... ama elektrik su isitma icinde evler... ama ulasim belki sikinti olur..
eryamandaki 1+1 ler daha uygun... nerde okudugunuz veya calsitiginiz onemli

  • omonia  (15.01.20 16:33:56)
Verdiğim linkten, sol üstte haritaya basın. Sonra başka bir ekranda da yandex.maps'ten metro duraklarına bakın ve sonra sahibinden haritasında o konuma gidin falan oynayın işte biraz.

Eryaman evet uzak ama metro var. Bahçelievler'e bakıyorum mesela orada 1 tane giriş kat kiralık kalmış. Eski bina bir de...
  • malheiros  (15.01.20 16:41:04)
Cebeci’den ve Kurtuluş’tan bakın. Kızılay a 15 dakika yürüme mesafesindedir ve metro vardır. 700-800 e rahat bir şekilde ev bulursunuz. Aynı zamanda Ankara Üniversitesi nin kampüsü var oralarda, hareketlidir

  • mariposa  (15.01.20 16:47:29)
bin liraya biraz zor. 1500 ü gözden çıkarırsan cebeci, kurtuluş bölgesi mümkün olabilir.
eryaman merkeze yaklaşık 1saatlik uzaklıkta. bence çekilmez.

  • boyleseyolmaz  (15.01.20 17:00:24)
Hangi metro yakini ama? Ankarada bile metro tek hat degil artik.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (16.01.20 04:07:59)