[]

fenerbahçe - barcelona ülker arenadaki maç.

ilk kez gideceğim, herkes alınan biletin yerine mi oturuyor? sistem nasıl?
 
Alt kat pota arkasındaki tribüncü gençler hariç alt kat öyle. Üst kat ise daha esnek. Normal futbol maçına gittiysen öyle düşün yani, maraton fenerium vs kale arkaları gibi. İyi yerden bilet alıp iyi para veren adamlar kendi koltuğunda oturuyor, geri kalan biraz kafasına göre işte. Ama en iyisi her zaman başta kendi yerine oturmaktır. En dandik yer olsa bile adam gelir biletini gösterir kalkarsın mecbur yapabileceğin bir şey yok yani.Sonra da senin yerine oturan adamı kaldırmakla uğraşırsın.


  • mesa  (15.01.20 00:55:57 ~ 01:04:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.